Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna w Chotczy

Czasopisma bieżące i prenumeraty

PRENUMERATY

''Biblioteka Publiczna” to miesięcznik wydawany od kwietnia 2017 r. przez wydawcę m.in. miesięcznika ,,Biblioteka w szkole''. To specjalistyczne pismo branżowe skierowane do wszystkich bibliotekarzy i pracowników bibliotek. Czasopismo zawiera materiały praktyczne – scenariusze, porady, przykłady oraz przepisy prawne.


Bibliotekarz Radomski” to kwartalnik informacyjno-publicystyczny wydawany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radomiu od 1993 r. Na jego łamach omawiane są problemy radomskiego środowiska bibliotekarskiego. Czasopismo umożliwia przepływ informacji, dzielenie się wiedzą
i doświadczeniem. Stąd wśród materiałów, jakie najczęściej publikowane są w kwartalniku, odnajdziemy artykuły dotyczące spraw zawodowych, sprawozdania ze zjazdów, konferencji, seminariów, pomoce metodyczne, np. konspekty lekcji bibliotecznych czy scenariusze wystaw, przeglądy nowości wydawniczych oraz kronikę wydarzeń bibliotecznych.


INNE CZASOPISMA

,,Polsce wierni'' to miesięcznik wydawany przez Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Warszawie od 1996 r. Czasopismo rozpowszechnia nie tylko cenną wiedzę historyczną, ale także informuje o najważniejszych wydarzeniach z "życia kombatanta".


''Mazowsze. serce Polski'' to pismo Samorządu Województwa Mazowieckiego wydawane
w Warszawie.

Samorząd to wspólnota. Jak przekonywał Polaków papież Jan Paweł II w encyklice ,,Solicitudo rei socialis'', tym, co pozwala bez uprzedzeń dostrzec drugiego człowieka (grupę ludzi czy naród)
i jego potrzeby, jest solidarność. Podstawa każdej dobrze działającej wspólnoty.

,,Życie Powiśla'' to kwartalnik regionalny wydawany przez Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Lipskiej "Powiśle" od 2000 r. Prezentuje życie społeczno - kulturalne i dzieje regionu. Towarzystwo propaguje regionalną historię i kulturę oraz realizuje projekty służące promocji Ziemi Lipskiej. Współpracuje z gminami powiatu lipskiego (Lipsko, Ciepielów, Chotcza, Sienno, Solec, Rzeczniów) w województwie mazowieckim oraz gminami (Tarłów i Bałtów) województwa świętokrzyskiego.


 

KATALOG MAK +

PRZEGLĄDAJ ONLINE

Godziny otwarcia:

Poniedziałek

   8.00-16.00

Wtorek - Piątek 

7.30 - 15.30

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Monografie